Netflix запустив ігри для iPhone та iPad

Netflix запустив ігри для iPhone та iPad

Сервіс Netflix запустив мобільні ігри для iOS через тиждень після аналогічного запуску для пристроїв Android. На це звернуло увагу видання 9to5mac.

Тепер передплатникам Netflix, які використовують пристрої iPhone та iPad доступні ігри:

  • Дуже дивні справи: 1984 ( BonusXP);
  • Дуже дивні справи 3: Гра ( BonusXP);
  • М’яч у кільце ( Frosty Pop);
  • Card Blast ( Amuzo та Rogue Games);
  • Баланс ( Frosty Pop).

Як і у випадку з Android, ігри Netflix для iOS – це локальні двійкові файли, які потрібно завантажити окремо з App Store. При запуску програми користувачам запропонують увійти до свого облікового запису Netflix.

Ігри доступні без додаткової плати всім передплатникам сервісу. Як зазначає 9to5mac, сервіс вперше дозволяє клієнтам оформити передплату за допомогою системи покупок у додатках Apple.

Netflix запустив ігри для iPhone та iPad

Фото: 9to5mac

Netflix припинив пропонувати покупки в додатку в основному додатку Netflix з 2018 року, щоб уникнути комісій у розмірі 15-30%.

Читайте також:

Netflix запустив ігри для iPhone та iPad

Допомогла Гра в кальмара. Зростання передплатників Netflix перевищив прогнози, більшість нових користувачів — не з США і Канади

В даний час правила App Store не дозволяють сервісам пропонувати свої ігри в одному додатку. Кожна гра завантажується окремо та запускається локально.

Раніше повідомлялося, що суд не дав Apple запитану відстрочку на внесення зміни до політики платежів App Store, яка дозволить розробникам заощаджувати 15-30% на комісіях. Компанія хотіла відкласти нововведення до завершення всіх апеляцій у справі Epic Games.

Нагадаємо, що Netflix запускає сервіс Kids Clips, в якому буде зібрано короткі відеоролики з існуючої бібліотеки дитячих програм та фільмів.

Редактор: Люба Балашова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.