Екскоменданта донецької «Ізоляції» Куликовського відправили в СІЗО до Києва

Екскоменданта донецької «Ізоляції» Куликовського відправили в СІЗО до Києва

Фото: Укрінформ

Бойовика, екскоменданта донецької «Ізоляції» Дениса Куликовського (прізвисько Палич) після обрання запобіжного заходу у вигляді арешту на 60 діб відправлено із Маріуполя у СІЗО до Києва.

Про це повідомила прессекретар ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях Галина Прищепа, передає Укрінформ.

«Суд у Маріуполі обрав запобіжний захід затриманому в Києві бойовику Денису Куликовському – арешт терміном на 60 діб», – сказала Прищепа і підкреслила, що він «їде у СІЗО до Києва».

Як повідомлялось, Приморський районний суд Маріуполя у середу, 10 листопада обрав Куликовському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Контррозвідники СБУ 9 листопада затримали у Києві колишнього бойовика терористичної організації «ДНР», екскоменданта незаконної в’язниці на тимчасово окупованій території Донецької області «Ізоляція».

Слідчі спецслужби оголосили Куликовському підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 149, 258-3, 260, 438 Кримінального кодексу (торгівля людьми, участь у діяльності терористичної організації, участь у діяльності незаконних збройних формувань і порушення законів та звичаїв війни).

Інтервенція РосіїВійнаСуд
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.