На Київщині заборонили використання святкової ілюмінації та гірлянд
10 листопада, 20:33 Поділитися:

На території Київської областіі заборонили використання святкової ілюмінації — гірлянд, світлових декорацій тощо.
Відповідне рішення прийняли на Оперативному штабі ради оборони Київської області, повідомляє глава ОВА Олексій Кулеба в Telegram.
Зазначено, що заборона стосується як комерційної, так і комунальної та державної власності.
Відео дня
«Світлові декорації новорічних ялинок, парків, вулиць — залишимо на потім. Ми чинимо спротив ворогу, який здійснює енерготерор нашої країни. Максимальна економія електроенергії — це наш цивільний фронт сьогодні», — йдеться в повідомленні.
Редактор: Вікторія Бедрак
Теги: Київська область Новий Рік Олексій Кулеба
Читати далі
Источник