ПТРК Javelin у зоні ООС не використовувалися, – пресслужба ООС

ПТРК Javelin у зоні ООС не використовувалися, - пресслужба ООС

Фото з відкритих джерел

Начальник пресслужби об’єднаних сил Ярослав Мельничук спростовує інформацію про те, що протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) Javelin, поставлені США Україні в рамках пакета військової допомоги, використовувалися в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

У свою чергу головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що ПТРК Javelin використовувалися під час навчань на полігоні “Широкий лан”.

“Враховуючи досвід бойових дій у районі проведення Операції об’єднаних сил, сьогодні ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах і продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості. Інструкторсько-методичне заняття на полігоні “Широкий лан” відбувається у рамках підбиття підсумків діяльності Збройних сил України за 2021 рік. Ми ставимо за мету опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними силами України на сході”, – написав він у Facebook у вівторок увечері.

Раніше народний депутат фракції “Слуга народу”, голова парламентського підкомітету з питань оборонної промисловості Ігор Копитін підтвердив інформацію про використання в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі протитанкових ракетних комплексів Javelin. “Днями поширилась інформація щодо того, що в зоні ООС використали протитанковий ракетний комплекс Javelin. Так, це правда. Наші воїни використали його під час ведення бою. Поки що не маю права розголошувати, де це відбулося і за яких обставин”, – написав він у Facebook.

Інтервенція РосіїВійна
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.