Може призвести до аварії. Газпром без попередження різко збільшив тиск на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород

Може призвести до аварії. Газпром без попередження різко збільшив тиск на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород

У понеділок, 25 липня, диспетчери Оператора ГТС України зафіксували різке зростання тиску на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород.

В ОГТСУ зазначили, що російський Газпром не попередив про свої дії, що може призвести до аварій на газопроводі та позаштатних ситуацій.

Наголошується, що особливо небезпечним такий крок виглядає на тлі того, що РФ знову знизила транзит через Північний потік до 33 млн. куб. м на добу.

Відео дня

“Такі непогоджені дії Газпрому викликають занепокоєння. Оператор ГТС України наполягає, що оператор російської ГТС, повинен надавати інформацію про причини такої поведінки в рамках стандартів угод між операторами. Несвоєчасне інформування Оператора несе потенційні ризики для штатної роботи української ГТС”, – заявив голова ОГТСУ Сергій Макогон.

https://www.facebook.com/tsoua2020/posts/pfbid02eRKNL2iTUn7pDFWXDmQR8kKALWr4kdWYhVdJrbiM5VzFzUN5qNtGKrNr26xdfEpwl&show_text=true&width=500 Читайте також: «Не думати, як повернути якусь турбіну». Росія веде проти Європи газову війну, треба бити у відповідь — Зеленський

Раніше повідомлялося, що прокачування газу Північним потоком із 27 липня скоротиться до однієї п’ятої від його потужності.

“У зв’язку із закінченням терміну міжремонтного напрацювання до капітального ремонту (відповідно до припису Ростехнадзора та з урахуванням технічного стану двигуна) Газпром зупиняє експлуатацію ще одного газотурбінного двигуна Siemens на компресорній станції Портова”, – заявили в Газпромі.

https://www.youtube.com/watch?v=PLwtUV3DsF4 Редактор: Сергій Чудновцев

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.