Між Україною та Гватемалою скасовано візовий режим, – Зеленський

Між Україною та Гватемалою скасовано візовий режим, - Зеленський

Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на брифінгу з президентом Гватемали Алехандро Джамматтеї під час його візиту до Києва, заявив про укладення між державами міжурядової угоди щодо скасування візових вимог.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Радий повідомити, що в межах візиту було укладено міжурядову угоду про взаємне скасування візових вимог. Упевнений, що це тільки сприятиме розвитку бізнесу та соціальних зв’язків між нашими країнами та народами”, – заявив Зеленський.

За словами президента, між державами також розпочато торговельно-економічний діалог для реалізації проєктів без посередників. Одночасно гватемальська сторона підтвердила зацікавленість у закупівлі української агропродукції та налагодженні з Україною торговельних зв’язків.

Окрім того, як зазначив Зеленський, сторони домовилися й надалі об’єднувати спільні зусилля на міжнародних майданчиках із метою подальшої ізоляції Росії та збільшення для неї ціни за розв’язану війну.

“Хочу подякувати (голові Гватемали – ІФ) за підтримку санкційної політики проти РФ. Радий, що Гватемала готова приєднатися до просування ініціативи створення спеціального трибуналу проти Росії за злочин агресії проти народу України”, – зазначив він.

Президент України також запросив Алехандро Джамматтеї взяти участь у саміті “Кримської платформи”, який відбудеться 27 серпня у режимі онлайн.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.