Ми змогли. У Нафтогазі визнали, що цієї зими Україна зробила те, у що неможливо було повірити на початку війни

1 березня, 11:30 Поділитися:

Ми змогли. У Нафтогазі визнали, що цієї зими Україна зробила те, у що неможливо було повірити на початку війни

Україна пройшла зиму повністю на газі власного видобутку. Таку заяву зробив голова правління НАК Нафтогаз України Олексій Чернишов.

«Історична подія. 10 років тому в це ніхто не повірив би. Два роки тому, коли почалася повномасштабна війна, у це теж було складно повірити. Але ми це зробили і плануємо підтримувати тенденцію енергонезалежності України й надалі», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Відео дня

«Пишаюся і дякую українським газовикам, які зробили це можливим», — додав глава НАК.

https://www.facebook.com/oleksiy.chernyshov/posts/pfbid021hPop5cVcbTJBfwg3NjuWgMA5NpgAsxotVepuHDooXqhSJWw7PzCSsgp2T7ta4vNl

Раніше повідомлялося, що в листопаді 2023 року вперше в історії Україна увійшла в зиму без імпорту газу. Україна збільшила видобуток природного газу, що дало змогу відмовитися від імпорту.

Уперше за історію Укргазвидобування — дочірньої компанії НАК Нафтогаз України, видобуток газу з нових свердловин перевищив 1 млрд кубометрів на рік.

Читайте також:

Станом на вересень 2023 року загальний обсяг природного газу в підземних сховищах України досяг 14,7 млрд кубометрів. Таким чином, план Кабінету міністрів щодо досягнення показника прогнозного балансу природного газу в сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково.

У січні в Нафтогазі розповіли, чи вистачить Україні газу до весни.

Редактор: Олена Коваленко

Теги:   Газ НАК Нафтогаз України Опалювальний сезон Енергонезалежність Олексій Чернишов

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.