Казковий… оптиміст. Окупант повернувся з України без ноги та заявив, що «це нормально» — відео

Кремлівська пропаганда розповіла про російського солдата, котрий повернувся додому з України без ноги.
Суть сюжету полягало в тому, що, незважаючи на це, окупант ні про що нібито не шкодує, і взагалі не бачить у втраті кінцівки жодної проблеми.
Читайте також: Батьки вбитого в Україні окупанта витратили компенсацію на новеньку машину — відео
«Винесли з поля бою з численними пораненнями. Ампутували ступню. Але це нормально», — розповів він з посмішкою про підсумок своєї зустрічі з українськими захисниками.
Відео дня
У свою чергу у соцмережах необґрунтований оптимізм російського загарбника не зрозуміли.
«Нормально, до весілля заживе», — жартують користувачі.
Читайте також: Пропаганда РФ показала могилу ноги командира інженерних військ полковника Овчаренка — відео Редактор: Олег Кононенко
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.