Євросоюз продовжив економічні санкції щодо рф за агресію проти України на шість місяців

Євросоюз продовжив економічні санкції щодо рф за агресію проти України на шість місяців

Фото з архіву “Дня”

Євросоюз продовжив економічні санкції у зв’язку з військовою агресією рф проти України ще на шість місяців, йдеться у комюніке Ради ЄС, пише УНН.

“Сьогодні Рада ЄС ухвалила рішення про продовження на шість місяців, до 31 січня 2023 року, обмежувальних заходів щодо окремих секторів економіки рф”, – йдеться у повідомленні.

Ці санкції, вперше введені у 2014 році у відповідь на дії росії, які дестабілізують ситуацію в Україні, були значно розширені з лютого 2022 року у світлі непровокованої та необґрунтованої військової агресії росії проти України.

Наразі вони складаються з широкого спектра секторальних заходів, включаючи обмеження у сферах фінансів, енергетики, технологій та щодо товарів подвійного призначення, промисловості, галузі транспорту та предметів розкоші.

ЄС вводить різні види обмежувальних заходів щодо росії з березня 2014 року у відповідь на незаконну анексію Криму і навмисну дестабілізацію ситуації в Україні. Окрім персональних санкцій діють ще економічні санкції, орієнтовані на певні сектори економіки рф. Також діють введені ЄС обмеження на економічні відносини з анексованим рф Кримом і Севастополем.

Окрім того, у березні 2014 року Рада ЄС вирішила заморозити активи осіб, відповідальних за привласнення українських державних коштів.

ЄС
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.