Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/b3363e1119b230210d1836bb539c7496.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

«Це був блекаут». Топ-менеджер ДТЕК про шкоду українській енергетиці від останніх ракетних обстрілів та перспективи відновлення

24 листопада, 23:00 Ексклюзив НВ Поділитися:

«Це був блекаут». Топ-менеджер ДТЕК про шкоду українській енергетиці від останніх ракетних обстрілів та перспективи відновлення

Автор: Андрій Самофалов

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук про шкоду від чергової ракетної атаки, помічників росіян та відновлення електромережі.

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі національного телемарафону розповів, яку шкоду остання атака росіян завдала об’єктам його компанії, хто може допомагати окупантам та як відбувається заживлення електромережі. НВ Бізнес записав найцікавіше з його розповіді і адаптувало до текстової версії.

Відео дня

Про підсумки атаки 23 листопада на об’єкти ДТЕК

Вчора була вже чотирнадцята атака на наші підприємства. На жаль, маємо одного постраждалого. З ним все в порядку — доставили в лікарню. Йому надана оперативна медична допомога.

Що стосується обладнання підприємства, то воно має значні пошкодження, але ми бачимо яким чином його відновити. На інших підприємствах нашої компанії, куди не влучили російські ракети, ми вже відновили роботу після вимкнення. Всі вони вже почали виробляти електроенергію і подавати її в мережу. Зараз ми маємо майже повний склад обладнання, яке працювало до вчорашньої атаки — всі блоки наших станцій працюють майже на ту потужність, яка була до початку обстрілу.

Теги:   Електроенергія ДТЕК Ракетні удари Блекаут

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.