Бізнес зазнає збитків. Чи може Сінево платити більше податків?

Бізнес зазнає збитків. Чи може Сінево платити більше податків?

Голова податкового комітету Ради Данило Гетьманцев вважає, що потрібно повернути перевірки бізнесу на територіях, де не триває війна, а компаніям треба платити більше податків. Чи це реально?

Я, напевно, дуже здивувався б, якби хоч якийсь бізнес у країні приносив прибуток. Зараз абсолютно у всіх бізнесів одне завдання – просто вижити. Про це в інтерв’ю НВ Бізнес розповів комерційний директор Сінево Микола Скавронський.

Відео дня Читайте також: «Ідіотський сусід нікуди не подінеться». Топ-менеджер Сінево про виживання бізнесу, міграцію співробітників і ціни на послуги — інтерв'ю НВ

«Якщо ми говоримо про якісь податкові відрахування, які держава отримує від роботи бізнесу, то основа цих грошей — ПДФО та соціальні відрахування. Та й раніше, якщо ми візьмемо Сінево, із грошей, які ми віддавали державі, частка відрахувань, пов’язаних із заробітною платою, у нас становила 80%», – каже він.

Скавронський наводить приклад, щоб виплатити людині одну тисячу гривень на руки, компанія сплачує ще 500 грн податків та зборів. Будь-який бізнес, який не закрився і зараз платить зарплату — це і є головне, чим бізнес зараз може підтримати державу. Якщо компанія закривається та звільняє людей, вони сідають на шию державі.

«Перевірки податку на прибуток я зараз не проводив би. Бо який зараз можна знайти прибуток у компаніях, які борються за виживання?! У яких зараз бізнес скоротився, як я говорив про Сінево, вп’ятеро? Усі подаватимуть декларації, природно, зі збитками», – каже він.

Редактор: Олександра Нєкращук

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.