Українка Марта Костюк пройшла у чвертьфінал турніру WTA

Фото facebook.com/koostyuk

Українська тенісистка Марта Костюк пройшла у чвертьфінал турніру WTA, що проходить у румунському місті Клуж-Напока.

У двох сетах Костюк впоралася з німкенею Моною Бартель, пише “Суспільне”.

Костюк останньою серед представниць України виходила на корт турніру в Румунії. Перед цим вихід у чвертьфінал собі забезпечили Ангеліна Калініна та Леся Цуренко.

Зустріч проти Мони Бартель стала першою для Костюк, перед цим тенісистки не грали між собою. При цьому німкеня не була сіяною на турнірі – українка ж перед його стартом отримала шостий номер посіву.

У першому сеті Костюк розпочала з програного гейму на власній подачі, проте після цьго одразу ж зробила брейк у відповідь. Після цього тенісистки не віддавали один одному подачі, проте у десятому геймі українка зробила ще один брейк та здобула перемогу у партії.

А ось у другому сеті Костюк мала можливість вийти уперед на старті. Українка взяла два гейми поспіль, зробивши третій брейк у матчі, проте у наступних двох геймах дозволила Бартель зрівняти рахунок. Ключовим у матчі став десятий гейм. Костюк змогла зачепитися за матч-поїнт та здобути перемогу.

WTA. Клуж-Напока, друге коло:  Мона Бартель (Німеччина) – Марта Костюк (Україна) 0:2 (4:6, 4:6).

Костюк вдруге за два місяці виходить у чвертьфінал тенісного турніру WTA. Востаннє їй це вдавалося у Чикаго, от тільки тоді вона припинила виступи на цій стадії. Найкращий результат Костюк на турнірах WTA у 2021 році – півфінали в Абу-Дабі та Стамбулі. Цей же результат залишається найкращим у її кар’єрі.