У Львові урочисто погасили нову поштову марку “Zатонув чи Vтопився”

У Львові урочисто погасили нову поштову марку "Zатонув чи Vтопився"

Фото Львівська ОВА

Сьогодні, 17 червня, у Львові урочисто погасили нову поштову марку “Zатонув чи Vтопився”, розповідає видання Суспільне мовлення України.

Її дизайн розробила студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Олександра Кузьменко. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

На марці зображений російський корабель “Москва”, якого накрили хвилі. Авторка малюнку Олександра Кузьменко використала у надписі латинські букви “Z” та “V”, які російська армія використовує для маркування військової техніки.

“Саме ідея Олександри перемогла в конкурсі серед студентів. Більшість з них зараз евакуювались в різні області, однак навіть попри це радо відгукнулись взяти участь у розробці дизайну нової марки. Варіантів було багато. Однак переможець повинен бути один, тому в процесі роботи ми дещо вдосконалили ескіз марки, а вже сьогодні її можемо погасити”, – каже голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський.

Марка матиме обмежений тираж – близько тисячі примірників. Її даруватимуть міжнародним партнерам, фондам та діаспорі як знак вдячності за допомогу, яку вони надають Україні.

“Кількість наших міжнародних партнерів доволі велика. Під час зустрічей бачимо, наскільки питання допомоги Україні для них важливе. Хтось підтримує наших військових і передає амуніцію, техніку, хтось гуманітарно допомагає евакуйованим родинам тут, на Львівщині. Ця марка – маленький сувенір на згадку про їхню підтримку. Якщо буде потреба, то розглядатимемо можливість додаткового тиражування цієї марки”, – каже перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Суспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.