У Києві посилюють контроль за дотриманням карантину

У Києві посилюють контроль за дотриманням карантину

Фото Reuters

Київ посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень. Таке рішення ухвалили на засіданні штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Для контролю кількість робочих груп збільшать до чотирьох у кожному районі міста.

До робочих груп залучать посадових осіб районних державних адміністрацій, ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, Головного управління Національної поліції в місті Києві, КП “Муніципальна охорона”.

З 1 листопада Київ перебуває у “червоній” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У місті діють суворі протиепідемічні обмеження.

Контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених у столиці, забезпечують РДА, Департамент муніципальної безпеки КМДА, Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві, Державна установа “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”, ГУ Національної поліції України в місті Києві, Управління Патрульної поліції в м. Києві, КП “Муніципальна охорона”, КП “Київпастранс”.

За порушення карантинних обмежень передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ця санкція передбачає штраф: для громадян – від 17 000 до 34 000 гривень, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

КоронавірусСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.