Відповідатиме за захист. Колишній гравець Динамо увійшов до тренерського штабу киян

Відповідатиме за захист. Колишній гравець Динамо увійшов до тренерського штабу киян 28 травня, 21:46

Відповідатиме за захист. Колишній гравець Динамо увійшов до тренерського штабу киян

Анатолій Безсмертний (Фото: ФК Вікторія)

Київське Динамо оголосило, що тренерський штаб клубу поповнив Анатолій Безсмертний.

Читайте також: Воротар Динамо перейшов до іншого клубу УПЛ — він підписав контракт на три роки

57-річний фахівець працюватиме у штабі головного тренера Ігоря Костюка в першій команді, інших деталей співпраці пресслужба Динамо не повідомила.

За інформацією TaToTake, Безсмертний допомагатиме Костюку в роботі із захистом, це призначення було ініціативою наставника Динамо. Раніше захисною ланкою займався Сергій Федоров, який працював у штабі Олександра Шовковського.

Реклама

Анатолій Безсмертний є вихованцем академії Динамо, професійну ігрову кар’єру розпочав у сімферопольській Таврії. За Динамо виступав у період з 1992 по 1994 роки, двічі ставав чемпіоном України.

Після Динамо Безсмертний тривалий час виступав у Росії, кар’єру гравця завершив влітку 2007 року, останні пів року обіймав посаду граючого тренера черкаського Дніпра. Спочатку сконцентрувався на роботі помічником головного тренера Олександра Рябоконя, а коли той через рік залишив свою посаду, очолив команду.

Упродовж тренерської кар’єри Безсмертний також очолював футбольні клуби Полтава, Суми, Полісся, Черкащина, Львів, Альянс.

Читайте також: «А до чого тут фанати?». Алієв підтримав перехід Караваєва з Динамо в Шахтар

Нагадаємо, Костюк змінив Шовковського на посаді головного тренера Динамо у листопаді 2025 року. Кияни завершили чемпіонат України лише на четвертому місці в таблиці, але виграли Кубок України.

Редактор: Орест Дида

Теги:   ФК Динамо (Київ) Футбол Ігор Костюк

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.