Верещук розповіла, як буде відбуватися евакуація з Донецької області

Верещук розповіла, як буде відбуватися евакуація з Донецької області

Фото ОП

На рівні держави створено евакуаційний штаб і з Донецької області мають виїхати більше 50 тис дітей та більше 200 тис дорослих.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг віце-прем’єр-міністра України Ірини Верещук.

“Тим, хто буде евакуюватися, слід там телефонувати в адміністрації, або писати онлайн в чат-ботах. Все фіксується в ОВА і до таких людей приїдуть, заберуть, транспортуватимуть до місця евакуації. Це може бути автобус чи потяг. Потім їх привезуть, наприклад, сюди (ред. в Кременчук, Полтавської області)”, – розповіла Верещук.

Вона додала, що по дорозі переселенцям зроблять все, щоб вони отримали довідку ВПО.

“На вокзалі їх зустрінуть і дадуть першу допомогу і фіндопомогу. Укрпошта вже це знає, як робити. Гроші є. Ми всі помилки минулих хвиль евакуацій врахували”, – сказала міністерка.

Вона повідомила. що є люди, які відмовляються виїжджати.

“Розуміємо, що хтось не хоче евакуюватися. Тоді там є певний формат відмови. Там персональна відповідальність. Але ще раз кажу, газу, опалення не буде, світла не буде”, – наголосила Веращук.

Отож, ті особи, які прийняли рішення евакуюватися, мають звернутися до ВЦА, залишити свої дані і потім там допоможуть виїхати, а на місці переселення все організує влада області, куди людей привезуть.

Війна Росії проти України
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.