Планові роботи над посиланням оборони Запорізької області йдуть щодня

Планові роботи над посиланням оборони Запорізької області йдуть щодня

Фото з фейсбук сторінки Генеральний штаб ЗСУ

Планова робота над посиланням оборони Запорізької області не зупиняється ні на день.
Про це голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух заявив в інтерв‘ю Укрінформу.

“Ми з військовим командуванням у березні, розуміючи сили наступу, вибудували модель оборони, щоб зупинити ворога на підступах до Запоріжжя, аби сюди не долітали засоби ураження. Потрібна була така лінія оборони, щоб не дострілювали із гармат і реактивних систем залпового вогню. Увесь час риються окопи, будуються опорні пункти. Це сотні кілометрів окопів. Нам допомагали в їх будівництві всі українські регіони. Планова робота над посиленням оборони області не зупиняється ні на один день”, – сказав Старух.

Він зазначив, що попри атаки російських військ, що тривають уже 5 місяців, Збройні сили України вправно тримають оборону: відстрілюються, збивають літаки, підбивають танки, знищують особовий склад ворога.

Голова ЗОВА запевнив, що область захищає велика кількість мотивованих та сильних бійців.

Старух висловив сподівання, що найближчим часом вдасться повністю деокупувати Запорізьку область.

“Так звані реперні точки – 1 вересня та початок опалювального сезону. По-перше, організація освітнього процесу, щоб діти мали можливість для розвитку. По-друге, без єдності важко буде забезпечити населення теплом. Наразі газопостачання відсутнє в Бердянську, Мелітопольському, Василівському районах”, – зазначив він.

Керівник адміністрації підкреслив, що в процесі деокупації області багато складних моментів, але, за його словами, це обов’язково буде зроблено.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.