Шовковський відвідав матч Динамо вперше після звільнення — фото

Шовковський відвідав матч Динамо вперше після звільнення — фото 29 березня, 08:24

Шовковський відвідав матч Динамо вперше після звільнення — фото

Олександр Шовковський тренував Динамо в період 2023−2025 роках (Фото: ФК Динамо Київ)

У суботу, 28 березня, відбувся товариський матч, у якому зіграли житомирське Полісся і київське Динамо.

Читайте також: Сенсаційному півфіналісту Кубка України заборонили грати з Динамо в рідному місті

Колишній головний тренер киян Олександр Шовковський відвідав поєдинок.

Український фахівець уперше публічно спостерігав за грою Динамо з трибун.

Шовковський перебував у компанії президента Динамо Ігоря Суркіса. Разом із ними за поєдинком стежили бос Полісся Геннадій Буткевич.

Реклама

Шовковський відвідав матч Динамо вперше після звільнення — фото

Фото: instagram.com/fc_dynamo_kyiv

У товариському матчі мінімальну перемогу здобуло Полісся.

Читайте також: Ексзірка Шахтаря та Металіста завершив кар'єру у 40 років і визначився з новою професією

Шовковського звільнили з посади головного тренера в листопаді 2025 року після поразки від кіпрської Омонії (0:2) у четвертому турі Ліги конференцій.

Загалом під керівництвом Олександра Шовковського Динамо виграло чемпіонат України минулого сезону, але демонструвало провальні результати в єврокубках.

Після нього команду очолив Ігор Костюк, який тренував дубль столичного клубу. Наразі біло-сині посідають четверте місце в УПЛ, відстаючи від лідерів ЛНЗ і Шахтаря на шість очок, але в «гірників» є гра в запасі.

Раніше повідомлялося, що Шовковський назвав причини провалу Динамо в першій частині сезону.

Також екстренер Динамо вперше заговорив про конфлікт із Ярмоленком.

Редактор: Дмитро Данець

Теги:   Футбол ФК Полісся ФК Динамо (Київ) Олександр Шовковський

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.