СБУ з початку вторгнення рф нейтралізувала тисячу хакерских атак

СБУ з початку вторгнення рф нейтралізувала тисячу хакерских атак

Фото ssu.gov.ua

З початку повномасштабної агресії рф Служба безпеки нейтралізувала більше ніж 1 тисячу хакерських атак проти ІТ-систем стратегічно важливих об’єктів України, зокрема, запобігла витоку оборонної інформації через даркнет і затримала коригувальника ракетних ударів по Бахмуту. Про це йдеться в повідомленні СБУ, передає УНН.

Серед останніх спецоперацій – у Києві кіберфахівці СБУ знешкодили угруповання, яке збувало дані щодо оборонних підприємств і спецустанов сфери зв’язку та захисту інформації. Отримані відомості вони продавали через анонімну інтернет-платформу даркнет.

Також в Києві було нейтралізовано російську агентуру, яка розвідувала оборонні позиції ЗСУ, тероборони і суспільно-політичну обстановку в столиці та в області.

У Донецькій області затримано коригувальника ракетних обстрілів. Зловмисник збирав координати переміщення техніки і дислокації підрозділів ЗСУ в районі Бахмуту. Також повідомлено про підозру одному з пропагандистів терористичної організації «днр».

У Вінницькій області нейтралізовано два злочинних угруповання, які організували нелегальне переправлення за кордон українців призовного віку.

Політика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.