На Донеччині вбитих окупантів спалюють разом з підбитою технікою

Фото Генштаб
Загиблих російських загарбників спалюють разом із підбитою технікою.
Про це в Телеграмі повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.
«Через погано організовану евакуацію поранених та вбитих, військовослужбовцям рф доводиться «утилізувати» своїх загиблих товаришів на місці. Про випадки застосування такого методу «переробки» відомо у Донецькій області на Слов’янському напрямі», – йдеться у повідомленні.
Війна Росії проти України
Джерело