Легендарний гонщик NASCAR помер у 41 рік після раптової хвороби

Легендарний гонщик NASCAR помер у 41 рік після раптової хвороби 22 травня, 10:16

Легендарний гонщик NASCAR помер у 41 рік після раптової хвороби

Кайл Буш (Фото: Кайл Буш/Instagram)

Дворазовий чемпіон NASCAR Кайл Буш помер у 41 рік після раптового погіршення стану здоров’я.

Читайте також: Трагедія в НБА. Гравець Мемфіса несподівано помер у 29 років — поліція розслідує можливе передозування

Про це повідомляє HELLO!.

За інформацією джерела, Буш був госпіталізований через загадкову важку хворобу і помер у четвер, 21 травня, лише через кілька годин після госпіталізації. Причина смерті офіційно не підтверджена.

Реклама

У заяві NASCAR Буша назвали «рідкісним талантом» і «майбутнім членом Зали слави».

«Він був пристрасним, неймовірно майстерним і глибоко любив спорт та фанів», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Легенда українського боксу. Помер колишній тренер Віталія та Володимира Кличків

За свою кар’єру американець провів понад 760 гонок у трьох головних серіях NASCAR і здобув 234 перемоги — це один із найкращих показників в історії. Він також виграв два титули чемпіона Cup Series та залишив значний слід у мотоспорті США.

Останнім часом Буш пропускав етапи через проблеми зі здоров’ям, а незадовго до трагедії звертався по медичну допомогу під час одного зі стартів.

Поза треком він разом із дружиною займався благодійними ініціативами, пов’язаними з лікуванням безпліддя, допомагаючи іншим сім’ям пройти IVF-процедури.

Кайл Буш залишив дружину та двох дітей.

Раніше повідомлялося, що у 59 років помер колишній гонщик Формули-1 і чемпіон Паралімпійських ігор Алекс Дзанарді.

Редактор: Олег Телюк

Теги:   Автоперегони Смерть

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.