Дворазовий володар Золотого м’яча повідомив, що у нього четверта стадія раку

Дворазовий володар Золотого м’яча повідомив, що у нього четверта стадія раку 1 червня, 17:34

Дворазовий володар Золотого м’яча повідомив, що у нього четверта стадія раку

Кевін Кіган (Фото: ФК Манчестер Сіті)

Колишній форвард Ліверпуля і збірної Англії Кевін Кіган розповів, що бореться з раком четвертої стадії.

Читайте також: Знепритомнів дорогою на матч: у 43 роки помер триразовий чемпіон Франції з футболу

Про боротьбу Кігана з онкологічним захворюванням його родина повідомила ще в січні. 75-річний ексфутболіст підтвердив діагноз, повідомивши, що хворобу виявили випадково після автомобільної аварії, пише BBC Sport.

Реклама

«Під час обстеження перед операцією лікарі виявили у мене рак. Вони сказали, що мають чудового спеціаліста з лікування саме такого захворювання — раку четвертої стадії. Я запитав про відсоток успішного лікування. Почув: 33%. Я думав, буде 80% або 90%. Але поки що я тут», — сказав Кіган.

Кіган провів у складі Ліверпуля шість років (1971−1977). За цей час він забив 100 голів у 323 матчах, виграв Кубок європейських чемпіонів, три чемпіонати Англії, два Кубки УЄФА та Кубок Англії.

У 1978 та 1979 роках Кіган отримував найпрестижнішу індивідуальну нагороду у футболі — Золотий м’яч.

Після Ліверпуля форвард виступав за Гамбург, Саутгемптон, Ньюкасл та Сканторп. За збірну Англії він зіграв 63 матчі, у яких забив 21 гол.

Читайте також: Забив 10 голів: УЄФА назвав найкращого гравця сезону в Лізі чемпіонів

Після завершення кар’єри Кіган працював тренером, очолював Ньюкасл, Манчестер Сіті, Фулгем та збірну Англії.

Раніше повідомлялося, що рекордсмен англійської Прем’єр-ліги за кількістю матчів оголосив про завершення кар’єри.

Редактор: Орест Дида

Теги:   ФК Ліверпуль збірна Англії Футбол Онкологія

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.