«Укрзалізниця» та польська НПК домовилися про постачання дизелю

«Укрзалізниця» та польська НПК домовилися про постачання дизелю

Фото з архіву “Дня”

«Укрзалізниця» та одна із найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи PKN Orlen (Польща) домовились про стратегічне співробітництво щодо постачання польською компанією дизпалива для потреб української економіки.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України в Фейсбуці, передає Укрінформ.

«На сьогодні вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen, однією з найбільших нафтопереробних компаній в Східній Європі. Зокрема, йдеться як про системні, так і про оперативні поставки пального», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, у міністерстві розраховують не тільки на покращення ситуації з нестачею, але й зменшення ціни дизелю на АЗС.

Найближчим часом очікується забезпечення ключових потреб країни у пальному – потреб Збройних сил України, аграріїв, промисловості та цивільного населення.

У Мінінфраструктури зазначили, що PKN Orlen вже має успішний досвід постачань Україні пального в останні місяці. Разом з тим, Укрзалізниця працює з іншими великими поставщиками нафтопродуктів для насичення української економіки необхідною кількістю пального.

Економіка
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.