Україна укріплює кордон із росією та білоруссю

Україна укріплює кордон із росією та білоруссю

Фото ДПСУ

Російські війська посилили обстріли прикордонних областей, однак створення ударних угрупувань в рф та білорусі, які б могли здійснити повторне вторгнення в Україну, наразі не спостерігається. Усі складові сектору безпеки і оборони України посилили ці напрямки.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, коментуючи ситуацію на кордоні з росією та білоруссю, передає Укрінформ.

«Ворог продовжує обстрілювати територію і Чернігівської і Сумської областей, це відбувається щоденно. Останнім часом ми фіксуємо, що більше обстрілів припадає саме на Сумську область», – зазначив речник, додавши, що загарбниками застосовується ствольна артилерія, міномети, запуски ракет з літаків.

Демченко відзначив, що ні на кордоні з росією, ні на кордоні з білорусю наразі не спостерігається створення ударних угрупувань, які б могли здійснити повторне вторгнення на територію України. ДПСУ, ЗСУ й інші складові сектору безпеки і оборони посилюють ці напрямки.

«Робиться все необхідне, щоб укріпити як лінію кордону, так і прикордоння у разі, якщо ворог або ті, хто захоче до нього долучитися, спробує здійснити наступ на нашу країну», – наголосив Демченко.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.