Треба перекрити росії «лазівки» для обходу санкцій, – Стефанчук

Треба перекрити росії «лазівки» для обходу санкцій, - Стефанчук

Фото з фейсбук сторінки Верховна Рада України

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів робочу зустріч із представниками дипломатичних місій країн «Великої сімки» та Європейського Союзу.

Насамперед Голова парламенту України висловив вдячність за чітку та зрозумілу позицію щодо надання Україні зброї й військової амуніції: «Ви бачите зараз, що лише новітня зброя може перемінити ситуацію на фронті на користь перемоги української армії», повідомляє АрміяInform.

«Вітаю рішення, оголошене на зібранні «Великої сімки», про підтримку України стільки, скільки буде потрібно. Це буде перемога не лише України, а й усіх нас», — зауважив Руслан Стефанчук, акцентувавши, що Український народ, Збройні Сили України демонструють надзвичайну силу спротиву.

Спікер парламенту зазначив, що питання повного ембарго на російські енергоносії має об’єднати весь світ: «Дуже складно зупинити війну, яку ми спонсоруємо. Надзвичайно важко, коли за період війни росія отримує 63 мільярди доларів за свої енергоносії, вкладає ці гроші у свою економіку, а тому й у свій оборонний комплекс».

Окрім того, під час зустрічі сторони порушили питання запровадження «однозначного санкційного пакету проти російської федерації». «Якщо війна й досі триває, то виникає питання ефективності санкцій», — заявив Руслан Стефанчук, додавши, що якщо росія знаходить «лазівки» для обходу санкцій, це треба зупинити.

Під час зустрічі обговорювали й питання притягнення росії до відповідальності.

«Війна може бути повністю завершена лише за умов: повернення територій України на момент здобуття незалежності; чесний і справедливий вирок міжнародних судів для російської федерації як країни-агресора; відшкодування завданої Україні шкоди за рахунок майна рф», — наголосив Руслан Стефанчук, додавши, що було би справедливо, аби парламенти також розглянули питання виплати росією репарацій, адже «за війну має платити агресор, а не платники податків країн ЄС».

Зі свого боку, представники дипломатичних місій країн «Великої сімки» та Європейського Союзу заявили про підтримку України.

Політика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.