Росія повідомила про нові навчання біля кордонів України

Росія повідомила про нові навчання біля кордонів України

Фото Reuters

У Західному військовому окрузі Росії на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській і Смоленській областях розпочалися навчання зі стрільбами за участю близько 3 000 військовослужбовців і бронетехніки.

Про це повідомляє пресслужба ЗВО, передає Укрінформ.

У маневрах задіяно близько 300 одиниць військової техніки, зокрема танки Т-72Б3, бойові машини піхоти БМП-2.

У ході навчань військовослужбовці Вісленської та Єльнинської мотострілецьких дивізій (Бєлгородська і Смоленська області) проведуть тактико-спеціальні маневри, відпрацьовуючи “бойове злагодження різних формувань” та освоюючи “нові методи і тактику виконання вогневих завдань у складній обстановці сучасного загальновійськового бою”.

Повідомляється, що акцент тактичних навчань полягатиме у виконанні “вправ контрольних стрільб зі стрілецької зброї та озброєння бронетехніки, організації маршів під час активного впливу диверсійно-розвідувальних груп “противника” та обладнання опорних пунктів”. “Кожен підрозділ проведе навчальний бій з етапом бойової стрільби, під час якої екіпажі бронемашин БМП-2 і танків Т-72Б3 покажуть навички спільних дій та вразять мішені, що імітують техніку та живу силу противника”, – йдеться у повідомленні пресслужби ЗВО.

Події
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.