Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/f692453527fb7122804bc2e27dfdc793.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Потяг “Чернівці-Київ” змінює маршрут через обвал ґрунту

Потяг "Чернівці-Київ" змінює маршрут через обвал ґрунту

Фото з архіву “Дня”

“Укрзалізниця” змінює маршрут пасажирського поїзда №118, який прямує з Чернівців до Києва. Змінити маршрут поїзда довелося через обвал грунту.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

У районі карстових печер на перегоні Новоселиця-Мамалига через підмив грунту стався провал в земляному полотні. Ремонтні роботи вже стартували, проте вони триватимуть не менше 10 годин.

Саме тому довелося змінити маршрут поїзда №118 “Чернівці – Київ”. Його запустили з Чернівців о 19:46 через станції “Заліщики” та “Тернопіль”.

Крім того, доведеться виключити деякі зупинки поїзда. Поїзд не зупинятиметься на станціях Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський, Дунаївці, Гречани.

Пасажирів, які планували покинути поїзд на цих станціях просять не хвилюватися.

“Пасажирів з цих станцій (а їх у нас 154) просимо не хвилюватися, за вами вже виїхали 3 вагони, які доставлять вас до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1:00 прибуде об’їзним маршрутом поїзд №118”, – йдеться в повідомленні “Укрзалізниці”.

Події
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.