Окупанти обстріляли ракетами Вишгородський район Київщини, – очільник ОВА

Фото з відкритих джерел
Сьогодні вранці росіяни загарбники завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в одній з громад Вишгородського району Київщини.
Про це у Telegram-каналі повідомив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба, передає Укрінформ.
“Сьогодні зранку ворог наніс ракетний удар по одній із громад Вишгородського району”, – написав керівник області.
За його словами, обстріляно об’єкт інфраструктури.
“Інформація щодо жертв уточнюється. На місці вже працюють всі екстрені служби”, – додав Кулеба.
Як повідомлялося, цієї ночі у Миколаєві під час повітряної тривоги знову лунали вибухи.
Війна Росії проти УкраїниКиївські НовиниПодіїРосіяТероризм
Источник