Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/efa7013c644b0eda93dc3f7dd38237e3.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Окупанти 8 разів порушили режим припинення вогню, постраждав воїн

Окупанти 8 разів порушили режим припинення вогню, постраждав воїн

Фото пресцентру ООС

Упродовж поточної доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню, 4 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це повідомили в пресцентрі ООС.

Поблизу Луганського ворог вів вогонь з гранатометів різних систем. У районі Світлодарська та Новоолександрівки окупанти здійснили обстріли з великокаліберних кулеметів. Неподалік Мар’їнки та двічі біля Шумів ворог відкривав вогонь з мінометів калібру 82 мм. В бік Золотого-4 окупанти задіяли міномети калібру 120 мм та великокаліберні кулемети.

Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату, ймовірно «Орлан-10», з перетином лінії зіткнення.

Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець зазнав бойового травмування.  Воїну надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров’я – задовільний.

Щоб змусити противника припинити вогневу активність наші захисники відкривали вогонь у відповідь.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.