Міноборони РФ відреагувало на заяву Німеччини щодо стримування російської агресії

Міноборони РФ відреагувало на заяву Німеччини щодо стримування російської агресії

Фото Reuters

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу зробив заяву у відповідь на висловлювання міністра оборони Німеччини про засоби стримування російської загрози.

Голова російського військового відомства, також назвав «катастрофою» підсумки реалізації плану НАТО зі «стримування» в Афганістані», пише “Радіо Свобода”.

«На тлі закликів до військового стримування Росії НАТО послідовно стягує сили до наших кордонів. Чим подібне вже закінчувалося для Німеччини і Європи, міністр оборони ФРН зобов’язана добре знати. Безпека в Європі може бути тільки загальною, без утиску інтересів Росії. Але до рівноправного діалогу з цього питання сьогодні не готове саме НАТО», – цитує Шойгу російська агенція «ТАСС».

21 жовтня міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер в ефірі радіостанції «Дойчландфунк», відповідаючи на запитання, чи думає НАТО про сценарії стримування Росії для балтійського і чорноморського регіонів, заявила, що союз НАТО готовий завчасно використати засоби, які мали б стримувальний ефект щодо Росії. За словами Крамп-Карренбауер, нікому не має й спадати на думку нападати, скажімо, на країни Балтики чи партнерів НАТО в Чорному морі. Міністр оборони Німеччини підкреслила, що НАТО буде адаптуватися до нинішнього поведінки Росії.

ЄвропаЄСІнтервенція РосіїНАТОПолітикаРосія
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.