Київський ресторан оштрафували за недотримання карантину: запрошував відвідувачів без масок

Київський ресторан оштрафували за недотримання карантину: запрошував відвідувачів без масок

У Києві ресторан оштрафували за недотримання карантинних вимог. Про це написав у Telegram-каналі голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Він нагадав, що в столиці зараз діють обмеження помаранчевої зони, тому заклади мають дотримуватись маскового режиму і соціальної дистанції. За словами нардепа, кияни повідомили про порушення карантину в ресторані на Малій Житомирській.

Читайте також: Про шапочки з фольги і тотальну недовіру

Комісія з’ясувала, що відвідувачі і персонал не носять маски, в ресторані немає маркування про дотримання соціальної дистанції в черзі, в приміщенні не проводять регулярне прибирання та дезінфекцію поверхонь, немає температурного скринінгу серед відвідувачів і співробітників. Столи в ресторані стояли на відстані менш ніж 1,5 метра і за ними сиділи понад чотири людини.

Поліцейські склали протокол про адміністративне порушення за ч.1 ст. 43-4 КУпАП, власнику загрожує від 17 до 170 тис. грн штрафу.

У Держпродспоживслужбі уточнили, що йдеться про ресторан Nebos.

На сторінці закладу в Facebook повідомляється, що «нам неважливо, є у вас маска чи ні, вакциновані ви чи ні — ми завжди відкриті для людей, які беруть відповідальність за своє здоров’я». Ресторан позиціонує себе як «місце вільних людей».

Київський ресторан оштрафували за недотримання карантину: запрошував відвідувачів без масок

Інфографіка: скріншот / Nebos на Майдані / Facebook

В Україні стрімко погіршується ситуація з COVID-19. За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 23 229 осіб, зафіксовано 483 летальних випадки, 8330 пацієнтів одужали. До цього два дні поспіль фіксували антирекорди за кількістю інфікованих та померлих.

Що таке помаранчева зона?

У помаранчевій зоні не запроваджують додаткових обмежень, вона є «сигнальною» про наближення регіону до червоної зони. На цьому рівні епідемічної небезпеки зберігаються обмеження зеленої і жовтої зон, а місцеві органи влади можуть запроваджувати власні додаткові обмеження. У жовтій зоні, зокрема, заборонено розміщення відвідувачів у кафе і ресторанах на відстані менш ніж 1,5 метра за сусідніми столиками і більш ніж чотирьох осіб за столом.

Через погіршення ситуації з COVID-19 Київ найближчим часом може перейти до червоної зони.

Слухайте подкаст на цю тему

Київський ресторан оштрафували за недотримання карантину: запрошував відвідувачів без масок

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Ніна Григорська
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.