Євросоюз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Євросоюз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Фото Reuters

Європейський Союз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу в рамках інструменту сусідства, розвитку та міжнародного співробітництва (NDICI) для підтримки ключових реформ та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Пр це йдеться у Спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна – Європейський Союз.

“ЄС має намір запропонувати у 2021 році двосторонню фінансову допомогу в рамках NDICI для підтримки ключових реформ та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі”, – зазначено в документі, текст якого оприлюднено на сайті президента у вівторок.

“Ми привітали презентацію ЄС Економічного та інвестиційного плану для Східного партнерства та його флагманські ініціативи для України, які мобілізуватимуть до EUR6,47 млрд державних та приватних інвестицій для стимулювання економічного розвитку і підтримки відновлення після пандемії, та домовилися про його швидке впровадження”, – зазначено в заяві.

Згідно з нею, ЄС також підтвердив поточну гуманітарну підтримку постраждалим на Сході України в розмірі EUR 25,4 млн у 2021 році.

 

Політика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.