У сутичці з мігрантами на кордоні з Білоруссю поранений польський військовий

У сутичці з мігрантами на кордоні з Білоруссю поранений польський військовий

Фото Reuters

Минулої ночі від нападу мігрантів під час проби силового перетину кордону постраждав польський військовий. За інформацією речниці Прикордонної служби РП Анни Міхальської, напередодні увечері відбулися три масові спроби нелегального перетину кордону групами від кількадесяти до 100 осіб.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Поблизу населеного пункті Мельнік дві групи мігрантів кількістю 30-40 осіб двічі атакували польські служби і військових, а неподалік Дубіч Церковних намагалася проникнути до Польщі група з понад 100 мігрантів”, – повідомила Міхальська.

За її інформацією, спершу в районі Мельніка група з 30-ти мігрантів близько 20:30 (за місцевим часом) змогла проникнути до Польщі, її було затримано. Мігранти кидали у бік польських силовиків камінням, палками. В результаті один з польських військових отримав травму голови, йому було надано медичну допомогу.

Згодом у тому ж місці о 22:30 сталася ще одна спроба нелегального претину кордону групою із 40 осіб, які також вели себе дуже агресивно. Спробу було унеможливлено польськими силовиками.

Водночас, близько 20-ї години в районі Дубіч Церковних кордон намагалися перетнути понад 100 осіб. Вони кидали драбини через колючий дріт, розрізали елементи загородження, у цьому їм допомагали білоруські служби. Цю спробу прориву кордону також було зупинено.

Мігранти на кордоні БілорусіПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.