У США скасували сотні авіарейсів на Різдво через штам Омікрон

У США скасували сотні авіарейсів на Різдво через штам Омікрон

Фото Reuters

Кілька крупних авіаперевізників США скасували понад 300 авіаперельотів перед Святвечором, пов’язавши це рішення з новою потенційною хвилею поширення штаму Омікрон.

Про це повідомляє в п’ятницю американський телеканал ABC News, передає Укрінформ.

«Через те, що у святкові дні в аеропортах збираються натовпи людей, три основних авіакомпанії США були змушені завчасно скасувати понад 300 рейсів напередодні Різдва – через загрози COVID-варіанту Омікрон, який поширюється дуже швидко»,- зауважується в публікації.

Зокрема, одна з найбільших американських авіакомпаній United Airlines скасувала близько 170 пасажирських перельотів. У своїй заяві авіакомпанія зазначила, що Омікрон вплинув не лише на безпеку людей, але й на роботу екіпажів. У компанії наголосили, що докладають усіх зусиль для того, аби доставити якомога більше пасажирів у святковий період.

Ще один крупний авіаперевізник Delta AirLines скоротив 124 рейси перед Святвечором. Компанія заявила, що це пов’язано з «поєднанням проблем, у тому числі, потенційною негодою в деяких районах, а також загрозою варіанту Омікрон».

Тим часом, Alaska Airlines також заявила, що скасувала з десяток рейсів. Авіаперевізник запропонував додаткову оплату своїм здоровим працівникам, щоби вони змогли вийти в додаткові зміни впродовж різдвяного періоду.

КоронавірусПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.