У Саакашвілі розпочалися проблеми з мовленням і пам’яттю, – адвокат

 У Саакашвілі розпочалися проблеми з мовленням і пам'яттю, - адвокат

Фото: Reuters

Здоров’я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі внаслідок голодування дуже погіршилося, він має проблеми з комунікацією і серйозні провали в пам’яті, заявив увечері в четвер адвокат Ніка Гварамія, який відвідав екс-президента.

“Саакашвілі не може згадати імена людей. Поки що моє ім’я пам’ятає, але під час нашої бесіди з’ясувалося, що він не пам’ятає імен своїх друзів. Я знаю, що це за симптом, напевно, про це повинні сказати лікарі”, – сказав Гварамія.

Він звернувся до влади з вимогою негайно госпіталізувати Саакашвілі в цивільну клініку.

Кілька годин тому інші адвокати відвідали Саакашвілі в Руставській в’язниці й не помітили в нього проблем з мовленням і провалів у пам’яті. Крім того, Саакашвілі передав їм послання до прибічників із закликом продовжувати боротьбу з нинішньою владою.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали в Тбілісі. Наразі він перебуває у в’язниці в місті Руставі. Прокуратура винесла постанову про висунення обвинувачення Саакашвілі за фактом незаконного перетину кордону.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання екс-президент вважає незаконним, а обвинувачення – сфальсифікованими.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.