У Мінергетики ФРН прокоментували призупинення сертифікації Nord Stream 2

У Мінергетики ФРН прокоментували призупинення сертифікації Nord Stream 2

Фото Reuters

У Берліні відкидають припущення про політичні мотиви призупинення процесу сертифікації «Північного потоку-2».

Про це заявили в середу в Мінекономіки та енергетики ФРН, повідомляє Укрінформ.

«Цей регуляторний акт не є політичним актом, це суто регуляторні питання», – запевнила речниця міністерства.

У відомстві зазначили, що Федеральне мережеве агентство є єдиним органом, який відповідає за даний процес. У ході перевірки регулятор дійшов висновку, що оператор, який потребує сертифікації «Північного потоку 2», має організувати свою роботу таким чином, щоб вона відповідала німецьким законам. «Ця умова має бути виконана», – підкреслила речниця міністерства на брифінгу.

Компанія Nord Stream 2 AG, що базується в Швейцарії, вирішила не переформатовувати існуючу компанію, а заснувати дочірню компанію згідно з німецьким законодавством лише для німецької частини лінії. Ця дочірня компанія має стати власником і експлуатувати німецьку ділянку газопроводу. Сама дочірня компанія повинна в такому випадку відповідати вимогам Закону про енергетику щодо незалежності оператора транспортної мережі, зазначають німецькі чиновники.

Щойно Федеральне мережеве агентство отримає всі необхідні йому документи (про анбандлінг), процес сертифікації буде продовжено в рамках означених строків – 4 місяці від моменту подачі заявки.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.