У Канаді дозволили щеплювати дітей віком 5-11 років вакциною Pfizer/BioNTech

У Канаді дозволили щеплювати дітей віком 5-11 років вакциною Pfizer/BioNTech

Фото Reuters

Органи охорони здоров’я Канади дозволили щеплювати вакциною Pfizer/BioNTech проти COVID-19 дітей віком 5-11 років.

Про це йдеться в оприлюдненій у п’ятницю заяві із сайту канадського уряду, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Це перша вакцина проти COVID-19, схвалена для використання в Канаді серед цієї вікової групи, і (це рішення – ІФ) знаменує найважливішу віху у боротьбі з COVID-19”, – наголошується в пресрелізі.

У заяві нагадується, що влада схвалила цю вакцину для осіб 16 років і старших 9 грудня 2020 року, а для дітей 12–15 років – 5 травня 2021 року.

Згідно з пресрелізом, ретельний науковий аналіз дав змогу дійти висновку, що користь від застосування вакцини серед дітей 5-11 років переважує супутні ризики. Результати клінічних випробувань показали, що імунну реакцію під час введення препарату дітям 5-11 років можна порівняти з ефектом, що спостерігався серед осіб 16-25 років. Ефективність вакцини у віковій групі 5–11 років виявилася на рівні 90,7%, серйозних побічних реакцій не зафіксовано.

Водночас МОЗ Канади зобов’язало розробників вакцини Pfizer/BioNTech продовжувати надавати інформацію у відомство щодо безпеки та ефективності щеплення серед цієї молодої групи населення. Також МОЗ Канади та Агентство громадської охорони здоров’я Канади пообіцяли продовжувати уважно стежити за безпекою цієї вакцини та вживати заходів у разі появи відповідних побоювань.

ВакцинаціяКоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.