У Білорусі вже знаходяться 15 тисяч мігрантів, – Данілов

У Білорусі вже знаходяться 15 тисяч мігрантів, - Данілов

Фото Reuters

Міграційна криза на кордоні Білорусі та Польщі штучно створена спільними зусиллям Путіна та Лукашенка, і, станом на сьогодні, в Білорусі вже перебувають близько 15 тисяч мігрантів.

Про це в ефірі програми «Право на владу» заявив Секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє Укрінформ.

«Це штучна криза, яку підготували Путін спільно з Лукашенком для Євросоюзу… За нашими розвідданими вже 15 тисяч біженців знаходиться на території Білорусії. Щобільше, зараз розгортається така компанія, щоб їх було якомога більше, щоб тиснути на Євросоюз», – наголосив Данілов.

Секретар РНБО відзначив, що Україна уважно стежить за міграційною кризою та готується до різних сценаріїв розвитку події.

«Ми розуміємо всі виклики, які є, у нас відбулося дві великі наради з цього приводу, потім був звіт президенту Володимиру Зеленському з цього питання… На цю неділю запланована велика нарада безпосередньо в місті Луцьку, де буде брати участь принаймні три міністри. Ми запрошуємо на цю нараду амбасадорів Польщі та Литви й будемо там розв’язувати питання в який спосіб нам відповідати на ці виклики. Виклики доволі непрості. Ще раз наголошую: мова йде про туристів, які чомусь починають вважатися біженцями», – наголосив Данілов.

Він також нагадав, що нині в Україні налічується 1 млн 473 тисяч 603 внутрішньо переміщених осіб, які насправді стали біженцями після початку війни, яку розв’язала Російська Федерація. Тож наша країна повинна в першу чергу подбати про своїх громадян.

ПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.