Виборчі дільниці в Узбекистані закрилися

Виборчі дільниці в Узбекистані закрилися

Фото Reuters

В Узбекистані о 20:00 годині за місцевим часом (18:00 за Києвом) завершилося голосування на виборах президента – закрилися всі виборчі дільниці, які працювали в усій країні з 8 години ранку.

Поки що працюють деякі з 37 дільниць, утворених за кордоном, пише “Інтерфакс-Україна”.

Завдяки високій активності виборців вже до 11:00 години ранку (09:00 за Києвом) вибори були визнані такими, що відбулися, а до обіду явка перевищила 52-відсоткову позначку.

У першій половині дня проголосували всі п’ять претендентів на пост президента Узбекистану. Кандидат від руху підприємців і ділових людей – Ліберально-демократичної партії Узбекистану Шавкат Мірзійоєв близько 10 години за місцевим часом (08:00 за Києвом) відвідав 59-й виборчу дільницю столиці республіки.

Також у ранкові години проголосували кандидати від Соціал-демократичної партії Узбекистану “Адолат” (Справедливість) Бахром Абдухалімов на 405-й виборчій дільниці, від Народно-демократичної партії Узбекистану Максуда Ворісова – на 206-му, від Демократичної партії Узбекистану “Міллій тікланіш” (Національне відродження) Алішер Кадиров – на 282-му.

За даними ЦВК республіки, за три години до закриття виборчих дільниць (17:00 за місцевим часом) явка склала 71,8% або 14 258 780 виборців серед внесених до списків для голосування.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.