Посол США в Україні Брінк вручила вірчі грамоти Президенту

Посол США в Україні Брінк вручила вірчі грамоти Президенту

Фото з сайту Укрінформ

Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк вручила вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

Про це вона заявила на брифінгу, передає Укрінформ.

«Для мене велика честь бути присутньою тут, перед історичною Святою Софією, та бути прийнятою сьогодні вашим Президентом – Президентом Зеленським, котрий отримав мої вірчі грамоти від мого Президента – Президента Байдена», – сказала вона.

Брінк також відзначила, що війна в Україні важлива для Європи і США, тому немає іншого місця, де б вона скоріше була, ніж разом зі своєю командою для підтримки перемоги Україні.

Пані посол висловила вдячність своїй колезі Крістіні Квін за три роки в Україні у якості тимчасової повіреної у справах США в Україні та команді посольства.

«Як посол я заявляю, що ми будемо зберігати непохитно нашу вірність Україні та її майбутньому як незалежної, суверенної і демократичної країни, яка є частиною Європи, об’єднаної, вільної і мирної», – підкреслила дипломат.

Як повідомлялося, посол США Бріджит Брінк 30 травня вручила вірчі грамоти у Міністерстві закордонних справ України.

29 травня Брінк прибула до Києва, щоб розпочати свою місію на посаді очільниці посольства США в Україні.

Раніше вона очолювала посольство США в Словацькій Республіці. Після збройного нападу росії на Україну вона особисто їздила на словацько-український кордон для ознайомлення й контролю за прийняттям українських біженців та надходженням допомоги в Україну.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.