Польща хоче запровадити санкції проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі

Польща хоче запровадити санкції проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі

Фото Reuters

Польща ініціюватиме в ЄС запровадження санкцій проти авіакомпаній, які організовано перевозять мігрантів із Близького Сходу до Білорусі.

Про це час виступу в Сеймі Польщі з приводу міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні повідомив у вівторок прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький, передає Укрінформ.

«Ми хочемо поглиблення санкцій. Міністри закордонних і внутрішніх справ Збігнєв Рау і Маріуш Камінський ведуть переговори із своїми колегами в ЄС, аби здійснити рішучі кроки шодо авіаліній, які використовуються для перевезення осіб з Близького Сходу», – заявив Моравецький.

За його словами, він розмовляв на цю тему у понеділок з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, в середу говоритиме про це з президентом Євроради Шарлем Мішелем, який прибуде з візитом до Польщі.

За інформацією речника уряду Польщі Пьотра Мюллера, Мішель прибуде до Польщі у зв’язку з міграційною кризою, де зустрінеться з главою уряду РП Моравецьким.

Як інформував у вівторок у Сеймі глава МВС Польщі Маріуш Камінський, щотижня до Білорусі з Близького Сходу прибуває 40 літаків з мігрантами.

ПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.