Місія МАГАТЕ прибула до Запоріжжя, – “Енергоатом”

Фото twitter.com/rafaelmgrossi
Місія Міжнародного агентства з ядерної енергії прибула до Запоріжжя, повідомила НАЕК "Енергоатом".
"Сьогодні, 31 серпня, близько 15:00 місія Міжнародного агентства з ядерної енергії прибула до Запоріжжя", – йдеться у Телеграм-каналі "Енергоатому" у середу.
Як повідомлялося, міністр енергетики Герман Галущенко в середу зранку повідомив, що місія МАГАТЕ попрямувала на окуповану російськими військами Запорізьку атомну станцію. У вівторок гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі зустрічався із президентом Володимиром Зеленським.
Відстань від Запоріжжя до Енергодару, де розташована ЗАЕС, становить близько 120 км.
Війна Росії проти УкраїниЕкологіяПодіїРосіяТероризм
Источник