МЗС закликає українців у Казахстані уникати акцій протесту

МЗС закликає українців у Казахстані уникати акцій протесту

Фото Reuters

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що наразі до посольства України в Казахстані не надходило жодних повідомлень від українців, які проживають у Казахстані, щодо загроз їхньому життю чи безпеці, пов’язаних із масовими акціями протесту в країні.

Про це він повідомив під час спільного з головою європейської дипломатії Жозепом Боррелем брифінгу в середу, відповідаючи на запитання журналістів, передає Інтерфакс-Україна.

“Станом на зараз посольство України в Казахстані не отримувало жодних повідомлень від громадян України щодо прямих загроз їхньому життю та безпеці”, – сказав Кулеба.

Він також закликав українців, які перебувають у Казахстані, реєструватися в онлайн-системі “Друг” і, у разі появи будь-якої загрози їхньому життю та здоров’ю, повідомляти про це українським дипломатам.

“Ми пильно стежитимемо за розвитком ситуації в Казахстані. Для нас нині головне – це безпека громадян. Тому всі громадяни України, які наразі перебувають на території Казахстану, мають демонструвати пильність й уникати участі в масових заходах, які можуть становити загрозу для їхнього життя і здоров’я”, – підсумував Кулеба.

ПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.