Колишній поліцейський став другим в історії афроамериканцем-мером Нью-Йорка

Колишній поліцейський став другим в історії афроамериканцем-мером Нью-Йорка

Фото: Reuters

Колишній працівник поліції Ерік Адамс у вівторок переміг на виборах мера Нью-Йорка, повідомляє The Hill.

Він став другим в історії афроамериканцем, якого обрали мером цього міста.

“Сьогодні ми святкуємо, бо завтра розпочнеться реальна робота!”, – написав новий мер Нью-Йорка у своєму акаунті у Twitter. Він подякував за підтримку всім прихильникам та волонтерам.

На виборах, що відбулися у Нью-Йорку у вівторок, представник демократичної партії США Адамс отримав близько 66% голосів. Його найближчий конкурент із республіканської партії Кертіс Сліва отримав лише близько 28% голосів. Це не стало сюрпризом, оскільки у Нью-Йорку останніми роками систематично голосують за демократів.

За повідомленнями The Hill, Адамс став фаворитом на посаду мера Нью-Йорка у липні, коли зумів здобути перемогу на праймериз Демократичної партії.

Нинішній президент району Бруклін та колишній сенатор штату Адамс відомий своєю помірною позицією. Також він проводив активну кампанію щодо розширення присутності поліції у місті.

Адамс змінить на цій посаді Білла де Блазіо, який не зміг балотуватися через те, що пробув мером два терміни поспіль – ліміт для штату.

Де Блазіо в період пандемії коронавірусу втратив частину популярності: за нього у місті різко зменшилася кількість робочих місць, зросли ціни на житло, посилилися проблеми у роботі громадського транспорту.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.