Канадський уряд розширив санкційні антиросійські обмеження

Канадський уряд розширив санкційні антиросійські обмеження

Фото з архіву “Дня”

Канадський уряд ухвалив рішення розширити санкційні антиросійські обмеження у сфері промисловості, запроваджені через вторгнення РФ в Україну. Розповідає видання Суспільне мовлення України.

Про це повідомляється на сайті МЗС Канади.

Зокрема, нові санкції передбачають заборону для громадян та компаній Канади надавати виробничі послуги нафтогазовій, хімічній та обробній промисловостям Росії.

Також у межах нових обмежень забороняється надавати послуги громадянам та компаніям з Росії, що пов’язані з виготовленням металівих виробів, автомобілів, причепів, наземного транспорту та трубопроводів. Окрім того, санкції стосуються вироблення оптичної, комп’ютерної та електронної продукції

10 липня міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі заявила, що Канада має намір запровадити додаткові санкції проти нафтового, газового, хімічного та промислового секторів Росії.

“Ми непохитні у своїй підтримці України. Ми продовжуватимемо атакувати російську скарбницю. Ми не послаблюємось у тиску на російський режим”, — написала Жолі у Twitter.

На нафтовий, газовий, хімічний і виробничий сектори припадає понад 50% доходів федерального бюджету Росії, які вона використовує для ведення своєї незаконної та неспровокованої війни в Україні, зазначили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.