HIMARS, гаубиці, танки будуть постачатися, – Кулєба

HIMARS, гаубиці, танки будуть постачатися, - Кулєба

Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

Основною проблемою з постачанням зброї є графік, бо якби Україна вчасно отримала більше артилерії 155-го калібру і РСЗВ, то Лисичанськ і Сєвєродонецьк залишалися б під контролем.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Forbes, повідомляє Укрінформ.

«Постачання зброї – дуже делікатний процес. Скажу просто: HIMARS, інші РСЗВ від інших країн, гаубиці, танки – все йде, і буде ще більше. Це виключно питання часу. Наше завдання – пришвидшувати процеси: від ухвалення політичних рішень до розвʼязання логістичних задач», – сказав Кулеба.

Він зауважив, що насправді постачання з різних країн різними каналами є доволі сталим, але кількісно незадовільним. Основною проблемою в постачанні, за його словами, є графік.

«Наприклад, мої останні розмови з колегами з країн, які постачають зброю. Я озвучую те, що треба, один раз, а потім кілька разів під різним соусом, у різні моменти, щоб сигнал пробив і зафіксувався, кажу: «Це треба до такого-то числа». Потім ми ще про щось поговорили. Я знову кажу: «До речі, я хочу ще раз прояснити: те, що я тобі казав, це треба до такого-то числа», – відзначив міністр.

«По три-чотири рази за розмову я пробиваю свідомість людей, бо це головна проблема. Якби ми вчасно отримали більше артилерії 155-го калібру, більше ракетних систем залпового вогню, то Лисичанськ і Сєвєродонецьк залишалися б під контролем України. Але все займає час – так система розгортається», – констатував він.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.