Зоря вдруге програла Рапіду та вилетіла з Ліги Європи — відео

Луганська Зоря поступилася віденському Рапіду з рахунком 2:3 у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи та не змогла вийти в груповий етап.

Український клуб уже до 15-ї хвилини пропустив два голи і, зважаючи на поразку 0:3 у першому матчі, практично втратив шанси на успіх у протистоянні.

До перерви Гладкий відквитав один гол, але в другому таймі у воротах Зорі побував третій гол.

Наприкінці матчу Шахаб ударом з пенальті зробив рахунок 2:3. Вже через кілька хвилин луганський клуб отримав право на ще один пенальті, але цього разу Шахаб не зміг переграти голкіпера.

Таким чином, Зоря вдруге програла Рапіду та вилетіла з Ліги Європи. Луганці продовжать свої виступи у груповому етапі нового футбольного єврокубка — Ліги конференцій.

Зоря — Рапід 2:3
Голи: Гладкий, 40, Шахаб, 86 (пен) — Грюль, 10, Граймль, 15, Фунтас, 68

У першому матчі кваліфікації плей-офф Ліги Європи Зоря на виїзді поступилася Рапіду з рахунком 0:3.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Олег Телюк