Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/c986b11fea6ffd452ff45a4fcbc5aa7a.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Захворюваність на COVID-19 зростає. Влада Києва закликала носити маски у громадських місцях

3 жовтня, 13:24 Поділитися:

Захворюваність на COVID-19 зростає. Влада Києва закликала носити маски у громадських місцях

Влада Києва закликає знову носити захисні маски у громадських місцях через COVID-19.

У Київській міській держадміністрації радять надягати маски чи респіратори в громадському транспорті, місцях обслуговування, навчальних закладах.

Підприємців закликали оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.

Відео дня

Рівень захворюваності на коронавірус стрімко зростає. У Києві за тиждень, із 26 вересня до 2 жовтня, зафіксували 2515 випадків, ушпиталили 242 хворих. Померли 22 людини.

Раніше в МОЗ спрогнозували зростання захворюваності на коронавірус в Україні до кінця вересня і на початку жовтня. 28 вересня головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в середньому протягом тижня фіксують близько 40−45 тисяч випадків.

Людей закликали якнайшвидше вакцинуватися. В Україні дозволили робити щеплення проти коронавірусу дітям віком від п’яти років. Також кожен може вакцинуватися другою бустерною дозою COVID-вакцини.

Редактор: Катерина Денісова

Теги:   Київ Коронавірус маска

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.