Забив гол і зробив асист. Маліновський став одним з героїв матчу чемпіонату Італії — відео

Український хавбек Аталанти Руслан Маліновський голом і результативним пасом допоміг своїй команді перемогти на виїзді Удінезе з рахунком 6:2 у матчі 21 туру чемпіонату Італії з футболу.

Маліновський вийшов на поле зі стартових хвилин, а його команда повела в рахунку вже на 17-й хвилині після голу Пашаліча.

Минуло всього п’ять хвилин, як українець організував другий гол, зробивши асист на Муріеля, який подвоїв перевагу Аталанти.

На 43-й хвилині уже сам Маліновський став автором голу. Українець підхопив м’яч після рикошету і з лівої відправив його у ближній кут.

У другому таймі Аталанта пропустила два голи, але забила ще три та в підсумку перемогла з рахунком 6:2.

Удінезе — Аталанта 2:6
Голи: Моліна, 59, Бето, 88 — Пашалич, 17, Муріель, 22, 76, Маліновський 43, Мехле, 89, Пессіна, 90+2

Гольовий пас Маліновського

Гол Маліновського

На рахунку Маліновського п’ять голів та два асисти у цьому сезоні Серії А.

Раніше Руслан Маліновський відзначився ефектним забитим м’ячем у матчі 16-го туру чемпіонату Італії проти Наполі.