Українські спортсмени повернулися з Паралімпіади-2020 — фото

Частина української збірної повернулася з Паралімпійських ігор-2020 у Токіо де в неділю, 5 вересня, завершилися змагання. Спортсмени з України завоювали 98 медалей та посіли шосте місце в загальному медальному заліку.

Як повідомляє кореспондент НВ, до аеропорту Бориспіль прибули 126 людей: спортсмени, тренери, медики та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Ще частина спортсменів та делегації має повернутися вночі 6 вересня.

Серед тих, хто прибув, — плавець Максим Крипак, який став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади-2020; настільний тенісист, бронзовий призер Іван Май, чотириразова паралімпійська чемпіонка зі стрибків у довжину Оксана Зубковська, плавець Максим Веракса та інші.

Паралімпійців зустрічав міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він подякував усім за результати на Іграх.

Українські спортсмени повернулися з Паралімпіади-2020

x

5 вересня українці завершили виступи на Паралімпіаді-2020. Останніми змагалися стрільці.

Загалом за дванадцять днів змагань Україна здобула 98 нагород: 24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових медалей. Країна посіла шосте місце в медальному заліку і п’яте — за кількістю нагород.

Більше медалей лише у Китаю, Великої Британії, Паралімпійського комітету Росії та США.

У змаганнях від України взяли участь 143 атлети. Вони виступили у 15 з 22 видів спорту. Вперше українці були представлені в голболі, бадмінтоні та тхеквондо. Для України це сьома літня Паралімпіада. На шести попередніх Іграх «синьо-жовті» здобули 374 нагороди, 125 із яких — золоті.

Слухайте подкаст на цю тему

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Катерина Денісова